ДОГОВІР

публічної оферти про організацію заходу «Photomob 2020»

Цей договір, в якому одна сторона фізична особа Гнатюк Ольга Володимирівна (надалі–Продавець), і будь-яка особа, яка прийняла (акцептувала) дану пропозицію (надалі – Покупець), з іншого боку, далі разом — Сторони, уклали даний договір (далі — Договір) адресований необмеженому колу осіб, який являється офіційною публічною пропозицією Продавця, укласти з Покупцями договір по організації заходу «Photomob 2019» (надалі – захід).

Необхідно прочитати цей договір публічної оферти про організації заходу і якщо не зрозуміло будь який з пунктів цього договору або у Покупця відсутня інформація, що його цікавить, - до здійснення оплати вартості організації заходу необхідно відвідати сайт організатор заходу: https://photomob.com.ua/  , де через форму зворотнього звязку є можливість отримати роз'яснення.

У випадку оплати вартості заходу вважається, що Покупець цілком та безумовно погоджується з умовами цього Договору (акцепт Договору), Покупцю зрозумілі його положення і Він зобов’язується виконувати його умови.

Текст цього договору публічної оферти направлятиметься Покупцю на вказану ним адресу електронної пошти.

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.  Цей Договір регламентує умови і порядок оплати вартості організації заходу і зобов'язання, що виникають у зв'язку з цим у його сторін.

1.2.  Оплата вартості організації заходу Покупцем проводиться виключно на умовах цього

Договору і лише в разі його повного і беззастережного прийняття. Часткове прийняття, а так само прийняття на інших умовах не допускається. Використання Покупцем послуг Продавця на запропонованих у цьому Договорі умовах свідчить про укладення між ними договору.

1.3.  З метою оплати вартості організації заходу особи здійснюють їх оплату з використання платіжної системи Liqpay, або проводять оплату за місцем проведення заходу за адресою вказаною на сайті https://photomob.com.ua/

1.4.  Продавець має право в будь-який час вносити зміни в цей договір, які поширюються на осіб, які після отримання Договору з внесеними змінами вчинили дії, які свідчать про акцепт


Договору.

ІІ. Предмет договору

2.1.  Продавець надає Послуги з організації серії лекцій та майстер-класів із фотографічної майстерності відповідно до укладеного з покупцями Договору про партнерство.

2.2.  Місце проведення заходу: Київ, конференц-центр ДЕПО.

2.3.  Західбудепроводитися 29.03.2020р.

2.4.  Початок проведення заходу:09:00, кінець 18:00

2.5.  Покупець погоджується негайно покинути територію проведення заходу, після його закінчення.

2.6.  Інформація про вартість відвідування (організації) заходу знаходиться на сайті організатора заходу: https://photomob.com.ua/ і не може бути змінена сторонами цього договору разом та/або кожною із сторін окремо.

2.7.  Відвідати захід можуть повнолітні особи, що досягли 18-ти років, та не перебувають в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. На вході працює фейс-контроль.

2

ІІІ. Права та обов’язки сторін

3.1.  Продавець зобов’язаний:

-  надати Покупцю у спосіб визначений цим договором запрошення на захід у строк не пізніше наступного робочого дня після надходження коштів у розмірі 100% вартості організації такого заходу на рахунок Продавця.

3.2.  продавець має право:

-  отримати кошти у розмірі вартості організації заходу;

-  не надавати запрошення на захід Покупцю до надходження коштів у розмірі 100% вартості замовлення на рахунок Продавця.

3.3.  Покупець має право:

-  замовити організацію заходу на умовах цього договору та відповідно до умов замовлення, що викладені на сайті організатора заходу:https://photomob.com.ua/

-  отримати запрошення не пізніше наступного робочого дня після надходження коштів у розмірі 100% вартості замовленої послуги на рахунок Продавця.

3.4.  Вартість замовленої організації не повертається.

3.6.  Замовлена організація заходу Покупцем не може бути анульована, а кошти не підлягають поверненню.


3.7.  Запрошення в електронному вигляді будуть направлені Покупцю у вкладенні до листа на вказану Покупцем адресу електронної пошти. Запрошення необхідно роздрукувати та пред'явити на вході до приміщення, в якому буде відбуватися захід. Посилання на штрих-коди для пред'явлення з мобільних пристроїв - в тілі листа.

3.8.  Продавець не несе відповідальності за помилки, допущені Покупцем при оформленні замовлення.

3.9.  Продавець не несе відповідальності за перенесення, заміну або скасування заходу, а також за будь-які інші дії організатора.

ІV. Прикінцеві положення

4.1.  Цей договір публічної оферти вступає в силу з моменту розміщення тексту договору на сайті https://photomob.com.ua/  тадіє до 29.03.20 включно.

4.2.  Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VIвід 01.06.2010 р, Покупець визнає і погоджується з наданням Продавцю своїх персональних даних, які отримані Продавцем в процесі оформлення замовлення організації заходу/заходу, а саме: прізвище, ім'я, контактний номер телефону та адресу електронної пошти. Обробка персональних даних Покупця здійснюється відповідно до законодавства У країни. Покупець дає Продавцю право на обробку його персональних даних у зв'язку з наданням Покупцеві Послуг, обумовлених цим Договором. Покупець надає згоду на обробку його персональних даних. Термін використання наданих персональних даних -безстроково.

4.3.  Покупець надає згоду надати свої персональні дані квитковому оператору ТОВ «ІКРА ДЖАЗ» для використання у забезпеченні виконання умов за цим договором.

 

4.4.  Спори, пов’язані з виконанням цього договору, вирішуються відповідно до чинного законодавства України.

Узнай первым программу Photomob 2020

Будь в курсе всех событий!