Мирослава Кирпа Вузька спеціалізація - запорука успіху

На лекції ми поговоримо про те, як фотографу не боятись переходити  на вузьку спеціалізацію. Найбільші страхи - втрата клієнтів та доходу. Чим можна доповнити основну спеціалізацію для збереження стабільності. Я розповім вам всі плюси та мінуси такого напрямку. Вузька спеціалізація як мотиватор, запорука успіху та росту. Поділюсь з вами власним досвідом переходу на вузьку спеціалізацію.

Мирослава Кирпа - мама двух прекрасних синочків, яка обожнює свою роботу. Фотографією займається більше 7 років. Досвід роботи в сфері нюборн фотографії більше 4 років. Постійно навчається та підвищує кваліфікацію. Пройшла вже 8 майстер-класів відомих фотографів: України, Росії, Білорусії, Канади та Австралії. З 2016 року проводить власні майстер-класи та воркшопи по зйомці новонароджених, а також є організатором мк іноземних фотографів. 

Мирослава є власницею найбільшої спеціалізованої фотостудії для новонароджених "Sweet Dreams". Виступала в якості спікера на таких заходах як: Pregnancy Day від журналу «Твій малюк» та Future Moms Day. Любить справу якою займається та отримує масу задоволення від процесу та результату.

instagram.com/myroslava_kyrpa

Мирослава Кирпа

Мирослава Кирпа

Мирослава Кирпа

Мирослава Кирпа

Мирослава Кирпа

Мирослава Кирпа

Мирослава Кирпа

Стоимость билета Единый билет на лекции, воркшопы и выставку!

до 15 марта

650 грн

с 15.03 по 14.04

950 грн

 
 
10% от стоимости входного билета мы передаем в благотворительный фонд имени Св. Луки (www.31june.com).
Вместе мы помогаем деткам! 
 

Узнай первым программу Photomob 2019

Будь в курсе всех событий!